2016.03.19.szombat 12:45 – Bp. Dinnyehegyi köz.

Vasas Akadémia /A – Soproni Darazsak Akadémia /A 69 – 34 (20-1, 16-11, 15-14, 18-8)

Pontszerzők:
Vasas Akadémia /A: Dombai Réka 16, Tóth Franka 8, Boros Berta 6, Berberovics Letícia 4, Bomba Fruzsina 4, Varga Aliz 6, Kara Helga 9, Mudra Viola 2, Király Réka 6, Korondán Boglárka 2, Szabó Berta 6, Esztári Tünde

Soproni Darazsak Akadémia /A: Gyöngyösi F. 5, Béres B. 4, Schell P. 9, Csiszér K. 4, Farkas F. 2, Cser Zs. 2, Varga S. 2, Karácsony T. 2, Gottschling P. 2

Szakvezetői értékelés:
- Az első negyed meggyőző védekezése és ötletes támadásai (20-1) után, a második és harmadik negyedünk kicsit döcögött. A negyedik negyedre azonban az ellenfél agresszív védekezése ellen újra megtaláltuk az ellenszert, aminek az volt a kulcsa, hogy a saját védekezésünkre sikerült nagyobb hangsúlyt fektetni.

2016.03.19.szombat 18:45 – Bp. Dinnyehegyi köz.

Vasas Akadémia /A – DVTK-ÉLKSK 88 – 34 (23-12, 18-6, 26-12, 21-4)

Vasas Akadémia /A: Tóth Franka 16, Dombai Réka 16, Szabó Berta 3, Góczán Réka 2, Bomba Fruzsina 6, Esztári Tünde 8, Mudra Viola 2, Varga Aliz 20, Budácsik Dorottya 11, Kara Helga 2, Boros Berta 2, Berberovics Letícia

DVTK-ÉLKSK: Juhász R. 15, Ocsenás F. 7, Szegeczki N. 2, Kecskés K. 4, Bacsó Zs. 4, Peitl F. 1, Bányai B. 1

- A második mérkőzést nem tudtuk olyan koncentrációval kezdeni, mint a délelőttit, de az időkérés után folyamatosan magukra találtak a lányok. A második negyedben remekül védekeztünk, Kara Helga, Budácsik Dorka, és Bomba Fruzsi különös dicséretet érdemel. A második félidőben az ellenfél sajnos nem játszatta a kulcsjátékosait, így a versenyzés helyett inkább a játékainkat gyakoroltuk.

2016.03.20.vasárnap 11:15 – Bp. Dinnyehegyi köz.

Török Flóris-Törekvés SE /A – Vasas Akadémia /A 51 – 103 (13-27, 16-28, 16-16, 6-32)

Török Flóris-Törekvés SE /A: Kelemen B. 8, Károlyi L. 4, Bojtár B. 3, Dobos K. 11/3, Bara N. 4, Sváb G. 7/3, Kondricz A. 3, Redling B. 2, Sárkány C. 2, Altmann A. 5, Egri V. 2

Vasas Akadémia /A: Varga Aliz 26, Kara Helga 8, Mudra Viola 5, Bomba Fruzsina 8, Esztári Tünde 6, Dombai Réka 8, Tóth Franka 14, Szabó Berta 8, Boros Berta 8, Vígh Bernadett 4, Korondán Boglárka 4, Berberovics Letícia 4

- A harmadik mérkőzésre már mindenkin látszottak a fáradtság jelei. Mi is és az ellenfél is gyakrabban hibázott. A negyedik negyed feléig jó gyakorló mérkőzés volt, az utolsó pár percre azonban a legjobb játékosát nélkülöző ellenfél felőrlődött. Védekezésben és támadásban mindenkinek volt elég alkalma, hogy gyakorolja az edzésen tanultakat.