MKB-Euroleasing Vasas – KSC Szekszárd 78-66 (17-14, 24-20, 21-11, 16-21)

Vasas: Pál 12, Süle 11/6, Müller 2, Barnai 7, Határ 18. Csere: Fejes 11/3, Aho 6, Szabó F. 8, Bajnóczi 3/3, Gocsman.
Edző: Krivacsevics Dragoljub

Szekszárd: Studer Zs. 6/3, Scsekics 12/6, Dusanics 11/3, Zele 8/3, Kovalcsik 8. Csere: Kalocsai 4, Simon A. 3, Hajdú 4, Tamis 8/6, Studer Á. 2.
Edző: Magyar Gergely

Kipontozódott: Barnai (33. p.), Zele (37. p.)
Az eredmény alakulása: 4. p.: 9–1. 8. p.: 13–6. 13. p.: 25–22. 17. p.: 37–32. 24. p.: 44–38. 28. p.: 56–44. 33. p.:67–51. 39. p.: 76–64

Remek kezdéssel hagytuk állva vetélytársunkat, az első hat percben mindössze egyetlen pontot értek el a vendégek. Nem sokkal később ugyan utolértek minket és egyenlítettek, ám ezen a mérkőzésen utoljára történt meg ez. A félidőig apránként növeltük az előnyünket, de fordulás után már egyre markánsabbá vált a különbség. A szekszárdiak csak a végjátékban szépítettek, ám ekkora már eldőlt a találkozó végkimenetele.

Pál Szandra remekül mozgatta társait, játékával a két évvel ezelőtti önmagát idézte, Határ Bernadett pedig elől hátul uralta a palánk alatti területet.