2014.01.08.

Atomerőmű Szekszárd KSC – MKB-Euroleasing Vasas 69–63 (24–19, 14–10, 20–21, 11–13)
Szekszárd, 300 néző.
Vezette: Jakab L., Lövész, Gyuris.

Szekszárd: Scsekics 18/6, Studer Zs., Dusanics 12/3, Zele 10/3, Singleton 13. Csere: Simon A. 2, Studer Á. 4, Kovalcsik, Theodoreán, Tamis 2, Hajdu 8/6.
Edző: Magyar Gergely

Vasas: Pál Sz. 5, Süle 23/12, Bajnóczi 4, Fejes F. 2, Barnai 17. Csere: Aho 6, Szabó F. 2, Müller M., Farkas F. 4.
Edző: Krivacsevics Dragoljub

Kipontozódott: Singleton (40. p.)

Az eredmény alakulása:
6. perc: 14–9. 16. p.: 36–19. 22. p.: 45–32. 26. p.: 52–36. 29. p.: 53–48. 33. p.: 62–57. 36. p.: 64–61

Krivacsevics Dragoljub vezetőedző:
– Úgy gondolom, hogy jó meccset játszottunk, gratulálok a csapatomnak a hozzáállásáért és a harcias játékért.
Nagy önbizalommal és motiváltan érkeztünk Szekszárdra – már kétszer is megvertük őket ebben az idényben – annak ellenére, hogy Határ Bettina nem tudott részt venni a játékban.
Kiegyenlített első perceket hozott a mérkőzés. A Szekszárdiak jobban zárták a második negyedet, főleg légiósainak, Dusanicsnak és Singletonnak köszönhetően. Az egyik periódusban 17 pontos hátrányba is kerültünk. A harmadik negyedben nagyon kemény és agresszív védekezést produkáltunk. A negyedik negyedben már csak három pontos volt a különbség,  fiatal csapatunk újra a meglepetés kapujában állt. Scsekics távolija azonban 67-61-re növelte a szekszárdiak előnyét, ami aztán bebiztosította a rutinosabb ellenfél a győzelemét Gratulálok a lányoknak a küzdésükért és a győzni akarásukért, ami mindenképpen biztató a jövőt illetően.