időpont
csapatok
eredm.
10-01 18:00
Vasas Akadémia – Aluinvent DVTK Miskolc
55-88
10-09 18:00
PEAC-Pécs – Vasas Akadémia 71-58
10-17 17:00
Vasas Akadémia – ZTE Női Kosárlabda Klub 73-67
10-24 17:00
Atomerőmű KSC Szekszárd -Vasas Akadémia 77-47
10-31 17:00 Vasas Akadémia – CMB CARGO UNI Gyõr 68-86
11-07 17:00 Vasas Akadémia – CEKK Sportegyesület 57-61
11-14 16:30 UNIQA Sopron – Vasas Akadémia 115-45
12-05 17:00 Vasas Akadémia – ELTE-BEAC Újbuda 49-69
12-18 18:00 PINKK-Pécsi 424 – Vasas Akadémia 88-75
01-07 18:30 Aluinvent DVTK Miskolc – Vasas Akadémia 105-54
01-09 17:00 Vasas Akadémia – PEAC-Pécs 49-70
01-16 16:45 ZTE Női Kosárlabda Klub – Vasas Akadémia 71-52
01-23 17:00 Vasas Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd 53-71
01-30 18:00 CMB CARGO UNI Győr – Vasas Akadémia 101-63
02-07 19:30 CEKK Sportegyesület – Vasas Akadémia 95-62
02-13 17:00 Vasas Akadémia – UNIQA Sopron 49-99
03-19 15:30 ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 63-53
03-26 18:00 Vasas Akadémia – PINKK-Pécsi 424 39-102

rájátszás a 9-10. helyért

2016.04.02. 16:00 ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 78-60
2016.04.06. 18:30 Vasas Akadémia – ELTE-BEAC Újbuda 64-56
2016.04.10. 16:00 ELTE-BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 74-64

Az MKB-Euroleasing Vasas felnőtt NB I-es csapatának kerete,
2015/2016

név
szül. idő
magasság
poszt
Cymmer Katarzyna 1989. 05. 30. 172 1-2
Tóth Tímea 1997. 02. 14. 184 4-5
Aho Nina 1997. 06. 24. 174 1-2
Kulcsár Bianka 1997. 06. 27. 177 3
Markó Dorina 1997. 04. 23. 171 2
Solymosi Noémi 1997. 09. 04. 189 4-5
Adamecz Lilla 1992. 03. 26. 180 2-3
Bajnóczi Viktoria 1990. 07. 08. 181 3
Zsilinszky Lilla 1995. 07. 03. 188 5
Wéber Fruzsina 1996. 02. 20. 182 3-4
Gundel-Takács Anna 1996. 01. 03. 181 3
Dobos Ágnes 1996. 04. 20. 189 5
Szalay Viktória 1996. 04. 11. 172 1
Farkas Fanni 1996. 09. 11. 175 2

Szakosztály elnök
Bolyó Judit
Szakmai vezető:
Krivacsevics Draguljob

Szakmai stáb:
NB I/A:  Halmai Gábor, Krivacevic Dragoljub
NB I/B: Krivacevic Dragoljub, Halmai Gábor
Junior: Halmai Gábor, Krivacevic Dragoljub
Kadet/A: Eördögh Edit
Kadet/B: Deák Éva
Serdülő/A: Deák Éva
Serdülő/B: Kertész Dávid
Tini: Kertész Dávid
Gyerek: Tóth Janina
Kenguru: Eördögh Edit
Kenguru/B: Mészáros Endre
Előkészítő: Szabados Dóra, Kún Dóri

Archívum: