2015/2016

3. forduló – december 5-6.

Fillér Leopárdok – Derkó Démonok 32:25
Derkó Démonok – Batyis Sólyomfiókák 54:10
Batyis Sólyomfiókák- Fillér Leopárdok 12:53

Pasaréti Amazonok 2005 – Pannónia Vasas 25:63

Fenyves Mókusok – Batyis Sólymok 30:40
Pasaréti Amazonok – Pannónia Vasas 52:43
Fenyves Mókusok – Pannónia Vasas 26:57
Pasaréti Amazonok – Batyis Sólymok 73:20

Fillér Delfinek – Fillér Törpék 35:51
Fürge Tappancsok – Fillér Törpék 21:37
Fillér Delfinek – Fürge Tappancsok 38:19

Csepeli Harcosok – Dühöngő Fókák 31:42
Csepeli Harcosok – Pannónia Manók 29:32
Pannónia Manók – Dühöngő Fókák 44:30

2. forduló – november 7-8.

Batyis Sólyomfiókák - Dühöngő Fókák 21:53
Batyis Sólyomfiókák - Fillér Delfinek 19:43
Fillér Delfinek - Dühöngő Fókák 48:51

Batyis Sólymok - Pannónia Vasas 32:73
Pasaréti Amazonok - Batyis Sólymok 52:34
Pasaréti Amzonok - Pannónia Vasas 49:43

Fenyves Mókusok - Fillér Leopárdok 55:17
Pityke Kosársuli - Fenyves Mókusok 28:44
Pityke Kosársuli - Fillér Leopárdok 42:21

Csepeli Harcosok - Derkó 34:15
Pannónia Manók - Derkó 41:22
Pannónia Manók - Csepeli Harcosok 33:30

1. forduló – október 10-11.

Pannónia Manók – Filléres Kölykök 36:13
Pityke Tiger – Filléres Kölykök 55:24
Pannónia Manók – Pityke Tiger 24:49

Dühöngő Fókák – Fenyves Mókusok 19:74
Dühöngő Fókák – Batyis Sólymok 10:54
Batyis Sólymok – Fenyves Mókusok 64:32

Fillér Leopárdok – Pasaréti Amazonok 13:71
Pannónia Vasas – Fillér Leopárdok 64:13
Pannónia Vasas – Pasaréti Amazonok 36:47

2014/2015

decemberi eredmények
2005-2006-os születésű lányok-fiúk  tornája

Pannónia Vasas – Batyis Sólymok 61:43
Batyis Sólymok – Fenyves Mókusok 38:66
Fenyves Mókus – Pannónia Vasas 73:46

Fillér Leopárdok – Fürge Tappancsok 43:47
Fürge Tappancsok – Dühöngő Fókák 59:34
Dühöngő Fókák – Fillér Leopárdok 27:54

Batyis Sólyomfiókák – Fenyves Manók 29:14
Pannónia Manók – Vasas Amazonok 46:30
Fenyves Manók – Vasas Amazonok 19:46
Pannónia Manók – Batyis Sólyomfiókák 52:16

II. forduló -
2005-2006-os születésű lányok-fiúk  tornája

Pannónia Manók – Batyis Sólyomfiókák 22:13
Pannónia Manók – Vasas Amazonok 35:26
Vasas Amazonok – Batyis Sólyómfiókák 28:20

Dühöngő Fókák – Fürge Tappancsok 42:42
Dühöngő Fókák – Batyis Sólymok 29:48
Batyis Sólymok Fürge Tappancsok 58:28

Fenyves Mókusok – Fillér Leopárdok 67:25
Pannónia Vasas – Fenyves Mókus 41:55
Pannónia Vasas – Fillér Leopárdok 53:22

2013/2014

I. forduló – október. 12. (szombat)
2004-2005-ös születésű lányok-fiúk  tornája

Pannónia Vasas – Fillér Leopárdok 68:26
Fenyves Mókus – Batyis Sólymok 63:25
Pannónia Vasas – Fenyves Mókusok 40:52
Fillér Leopárdok – Batyis Sólymok 42:38
Pannónia Vasas – Batyis Sólymok 76:23
Fillér Leopárdok – Fenyves Mókusok 31:61
Fürge Tappancsok – Pasaréti Amazonok 20:50
Radobasket – Dühöngő Fókák 62:34
Radobasket – Pasaréti Amazonok 19:52
Fürge Tappancsok – Dühöngő Fókák 60:33
Radobasket – Fürge Tappancsok 24:59
Pasaréti Amazonok – Dühöngő Fókák 89:19
Pannónia Bocsok – Batyis Sólyomfiókák 37:26
Fürge Tappancsok 2 – Fillér Kölykök 25:62
Pannónia Bocsok – Fürge Tappancsok 2 62:42
Fillér Kölykök – Batyis Sólyomfiókák
Pannónia Bocsok – Fillér Kölykök 34:57
Batyis Sólyomfiókák – Fürge Tappancsok 2 22:37

II.forduló – november 17. (vasárnap)

Pannónia Vasas – Pasaréti Amazonok 76:17
Pannónia Vasas – Fenyves Mókus 40:60
Fenyves Mókus – Pasaréti Amazonok 65:22
Batyis Sólymok – Diana Teknőcök 30:36
Batyis Sólymok – Fillér Leopárdok 16: 47
Fillér Leopárdok – Diana Teknőcök 10:28
Fürge Tappancsok 2 – Batyis Sólyomfiókák 16:40
Batyis Sólyomfiókák – Dühöngő Fókák 33:34
Dühöngő Fókák – Fürge Tappancsok 2 38:19
Pannónia Bocsok – Radobasket 32:30
Radobasket – Fürge Tappancsok 26:51
Fürge Tappancsok – Pannónia Bocsok 47:31